Duszpasterze

 

Kierownictwo pielgrzymki:

Ks. Mirosław Ładniak – Przewodnik XXXVI Pieszej Pielgrzymki Lublin – Jasna Góra

Ks. Jan Domański, ks. Bogdan Staszczuk, ks. Paweł Bartoszewski – ojcowie duchowni

Ks. Konrad Żyśko – szef służb porządkowych

Kleryk Dawid Gawin – szef kwatermistrzostwa


Gr. 1 - Dekanat Lublin-Śródmieście

ks. Paweł Szymański - przewodnik

ks. Paweł Tomaszewski

Gr. 2 - Dekanat Lublin-Zachód

Ks. Hubert Wysmulski - przewodnik

dk Paweł Zawada

Gr. 3 - Brązowa

Br. Tomasz Mantyk OFM Cap - przewodnik

Br. Michał Kulczycki OFM Cap, br. Dariusz Miastowski OFM Cap, br. Sebastian Piasek, br. Jerzy Obłoza

Gr. 4 - Dekanat Lublin-Południe

Ks. Rafał Furtak - przewodnik

Ułani

ks. Błażej Górski - przewodnik

ks. Tomasz Robaczyński, ks. Janusz Dudzisz

Gr. 6 - Dekanat Lublin-Północ

ks. Andrzej Szulej - przewodnik

ks. Paweł Bartoszewski, kl. Michał Sidor, kl. Krzysztof Szlanta

Gr. 7 - Dekanaty: Lublin-Wschód, konopnicki, część dekanatu Lublin-Podmiejski

ks. Leszek Sałaga - przewodniik

Gr. 8 - Grupa Paulistów

ks. Bogusław Laskowski SSP - przewodnik

ks. Tomasz Wasilewski, ks. Przemysław Kosior, ks. Bogusław Zeman, kl. Cyprian Kostrzewa

Gr. 9 - Akademicka

o. Piotr Twardecki SJ - przewodnik

o. Leszek Szuta SJ

Gr. 10 - Dekanaty: bełżycki, bychawski, garbowski

ks. Piotr Stasieczek - przewodnik

ks. Jakub Albiniak, kl. Adam Sowa

Gr. 11 - Dekanaty: opolski, kazimierski

ks. Trzciński Łukasz - przewodnik

ks. Artur Potrapeluk

Gr. 12 - Dekanaty: kraśnicki, urzędowski i zakrzowiecki

ks. Michał Baiński - przewodnik

al. Damian Matysiak, al. Michał Bijak, al. Maciej Molicki, al. Patryk Szymanek

Gr. 13 - Dekanaty: świdnicki i piasecki

ks. Emil Mazur - przewodnik

Ks. Andrzej Krasowski

Gr. 14 - Dekanat puławski

ks. Emil Szurma - przewodnik

ks. Łukasz Stasiewicz, ks. Grzegorz Krupa, al. Adam Patyjewicz, al. Dariusz Borowski

Gr. 15 - Dekanat Łęczyński oraz część dekanatów: Lublin-Podmiejski i siedliski

ks. Stefan Misa - przewodnik

ks. Adam Breś, ks. Waldemar Taracha

Gr. 16 - Dekanaty: lubartowski i michowski

ks. Arkadiusz Kot - przewodnik

Ks. Marcin Modrzejewski

Gr. 17 - Dekanaty chełmskie oraz część dekanatu siedliskiego

ks. Marcin Rola - przewodnik

ks. Krzysztof Krakowiak, ks. Rafał Sobczuk, kl. Tomasz Sawicki, kl. Artur Grzywaczewski

Gr. 18- Dekanaty krasnostawskie i dekanat turobiński

ks. Michał Szadziuk - przewodnik

Ks. Zbigniew Zarzeczny, ks. Rafał Lamorski

Gr. 19 - Dominikanie

o. Michał Murzyn OP - przewodnik

 

 

 

 
Partnerzy medialni Transmisja on-line Przyjaciele pielgrzymki Partner
logo_zblizenia2logo sanktuariapolskie

vtelecom_logo

Obsługa reklamowa

btt_apus

 

 

 logo_WPRfotografikatargeo_pllogo_caritas
logo-kulkalogo_pgf_cefarm_lublinx logo ognisko
logo domnapodwalulogo Wellnessland
 Partner technologiczny
 logo_mikrobit
 logo goscniedzielny